Stravování u nás ve škole

Mateřská škola – to je místo, kde děti poprvé vstupují do širšího světa, poznávají a učí se nové věci. Budují si také dovednosti a návyky, které jim budou odrazovým můstkem pro další život. Výchova ke správnému stravování je v tomto věku velice důležitá.

Domů 9 Stravovna

Naším cílem je vyvarovat se všednosti a fádnosti jídel, proto se snažíme zařazovat i neobvyklé recepty s netradičními surovinami. Každý den mají děti zajištěn i výběr z několika druhů zeleniny a ovoce. Naší snahou je připravovat pokrmy a nápoje příjemného vzhledu, vůně, barvy i chuti.

Děti se pak budou na jídlo více těšit a nenásilným způsobem se naučí poznávat nové druhy potravin a jejich význam. Pestrá a vyvážená strava se pro ně stane samozřejmostí po celý život.

Personál školní jídelny MŠ Větrná

Aktuální jídelníček:

Aktuální jídelníček si můžete prohlédnout v níže integrovaném prohlížeči. Můžete si ho rovněž stáhnout tlačítkem níže.

Předcházející jídelníček:

Předcházející jídelníček si můžete prohlédnout v níže integrovaném prohlížeči. Můžete si ho rovněž stáhnout tlačítkem níže.