Připojení MŠ Větrná ke stávce 27. 11. 2023

20. 11. 2023

Domů 9 Aktuálně z provozu 9 Připojení MŠ Větrná ke stávce 27. 11. 2023

Vážení rodiče,
vzhledem ke skutečnosti, že vládní návrh zákona o státním rozpočtu České republiky na rok 2024 obsahuje řadu škrtů v kapitole školství, které budou mít negativní dopady na kvalitu vzdělávání, tedy především na děti, žáky a studenty, a že na 17 020 plných úvazků nepedagogických pracovníků ve školství chybějí v návrhu státního rozpočtu peníze úplně (jedná se o 6,8 miliardy korun), se MŠ Větrná rozhodla připojit ke stávce dne 27. 11. 2023. Snažíme se zabránit situaci, že z důvodu nedostatku nepedagogického personálu, nebudeme moci pro děti zajistit kvalitní stravování, ale i čistotu prostředí, ve kterém tráví většinu dne. Jsem si vědoma, že vám přerušením provozu způsobíme určité potíže a tímto se za ně omlouvám, ale žádám vás o pochopení a podporu. Jde nám především o vaše děti.
Děkuji. Bc. Ivana Votroubková, ředitelka MŠ Větrná