Výměna podlahové krytiny v šatně „Berušek“

01. 02. 2023

Domů 9 Aktuálně z provozu 9 Výměna podlahové krytiny v šatně „Berušek“

Vážení rodiče,
upozorňujeme vás na skutečnost, že v pátek 3. 2. 2023 a v pondělí 6. 2. 2023 bude v šatně třídy 1. A „Berušky“ probíhat výměna linolea. V těchto dnech nebude v provozu šatna dětí ze třídy 1. A „Berušky“, děti budou mít po tyto dva dny šatnu spojenu s šatnou třídy 2. A „Motýlci“. Při příchodu do MŠ, prosíme, zvoňte na třídu 2. A „Motýlci“, kde děti převléknete a asistentka pedagoga je odvede do jejich třídy. Při vyzvedávání dětí také zvoňte na třídu 2. A „Motýlci“, kde vám budou vaše děti předány. Prosíme, pokud má někdo možnost si v těchto dnech ponechat dítě doma, nechť to zváží (malým dětem takovéto změny většinou nevyhovují).
Omlouváme se za vzniklé komplikace, ale snažíme se vylepšovat prostředí pro vaše děti a musíme respektovat možné termíny dodavatelů.
Děkujeme za spolupráci
Bc. Ivana Votroubková